BitDefender Ücretsiz Antivirüs

BitDefender Ücretsiz Antivirüs
BitDefender en iyi ücretsiz antivirüs yazılımlarından sadece biridir.

YAC PC Güvenlik ve Temizleme 1

YAC PC Güvenlik ve Temizleme
Yet Another Cleaner, kısaca adı YAC olan program, bilgisayarınız için hem güvenlik, hem hız, hemde temizlik sorunları bir arada çözen etkili bir programdır.

Comodo Personal Firewall

Comodo Personal Firewall
Comodo Personal Firewall yazılımı ile Internet üzerinden gelebilecek saldırılara karşı, ücretsiz güvenlik duvarı oluşturabilirsiniz. Programda otomatik tarama, güncelleme ve aygıt yöneticisi kontrolü yapılabiliyor.

Avira Ücretsiz Antivirüs 2014

Avira Ücretsiz Antivirüs 2014
Avira, ücretsiz Antivirus programları arasında oldukça popüler bir antivirüs programıdır. AntiVir sürümü sayesinde kişisel bilgileriniz virüslere karşı ücretsiz olarak korur.

Ad-Aware Ücretsiz Antispyware

Ad-Aware Ücretsiz Antispyware
Ad-Aware ücretsiz Antivirus, özellikle internet üzerinden bilgisayara bulaşan casus yazılımlara karşı olduça etkili ve en popüler Adware temizleme yazılımıdır. Ücretsiz olan sürümü bilgisayarınızda anlık koruma sağlamamaktadır.

AVG Ücretsiz Antivirüs

AVG Ücretsiz Antivirüs
AVG Ücretsiz Antivirüs, kişisel bilgisayarlarınız için üstün koruma sistemi sunmaktadır. Hızlı ve etkili veritabanı güncellemesi sayesinde, en güncel zararlı yazılım ve virüsleri tespit ederek karantina altına alır.

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials
Microsoft Security Essentials diğer adı ile Microsoft ücretsiz Antivirüs programı ile bilgisayarınızı bir çok zararlı yazılıma karşı ücretsiz olarak koruma imkanına sahip olabilirsiniz.

Avast Ücretsiz Antivirüs

Avast Ücretsiz Antivirüs
Avast Ücretsiz Antivirüs, kolay kullanımı sayesinde Internet üzerinden veya bilgisayarınızdaki çıkarılabilir aygıtlar üzerinden gelebilecek tehlikelere karşı işletim sisteminizde üst düzey koruma sağlar. Tüm bu koruma hizmetini de ücretsiz olarak sunar.
Yeni