Clash Of Clans Kara Büyü Fabrikası 7

kara-buyu-fabrikası
Kara büyü fabrikası, sadece kara iksir kullanılarak yapılan karan büyülerin olduğu usta büyücülerin merkezidir.  Artık düşman köylerine daha donanımlı saldırmak için güçlü ve karanlık büyüleri kullanma zamanınız geldi!

Kara büyü fabrikasında; Zehir büyüsü, Deprem büyüsü ve Acele büyü olmak üzere 3 adet büyü üretimi yapılabilmektedir.
Sadece 8. seviye köy binasında kullanıma açılan kara büyü fabrikası, en fazla 3. seviyeye kadar yükseltilebilmektedir.

Normalde son seviye büyü fabrikasında toplamda en fazla 5 adet büyü üretilebilirken bu kapasite, karanlık büyü fabrikasının gelmesi ile 11’e çıkmış oldu.

Zehir Büyüsü:
Atıldığı yerde zehirli bir bulut çemberi oluşturur, karşı birliklerin hızını ve sağlığını yavaşlatır. İsabet puanı düşük olan okçu, barbar, büyücü gibi askerler çok çabuk ölürler.
En fazla 4. seviyeye kadar yükseltilebilen zehir büyüsü sayesinde düşman köyün klan kalesi içinde çıkan, isabet puanı düşük askerleri hiç asker harcamadan öldürebilirsiniz. Kendi askerleriniz Kara Büyüden etkilenmez.
Zehir büyüsü, hem kara hem de hava askerlerine karşı etkilidir. İsabet puanı yüksek olan askerlere karşı kullanıldığında, askeri yavaşlatma ve sağlığının bir kısmını yitirme avantajı sağlar. Bu sebeple arkadaşlarınızdan savunma askeri olarak Dev, Ejderha, Valkri, Pekka gibi isabet puanı yüksek askerler istemelisiniz.

zehir-buyusu

Deprem Büyüsü:
8. Seviye köy binasında kullanıma açılır ve düşman köyün binalarını, duvarlarını daha hızlı bir şekilde yıkmanıza yardımcı olur.
Deprem büyüsü, duvar ya da diğer yapıların üzerine atıldığında ismi gibi deprem etkisi yaratarak yapıların sağlığına zarar verir.
En etkili olduğu alan Köy Duvarlarıdır.

deprem-buyusu

Acele Büyü:
Sadece 9. Seviye köy binasında kullanıma açılan ve tabakhaneye büyü yetiştirmek isteyenlerin büyüsüdür. Bilindik öfke büyüsünün kapladığı alanın yarısını kaplar.  Saldırı yaparken askerlerin daha hızlı ilerlemesine olanak verir. Kesinlikle öfke büyüsü gibi saldırı gücünü artırmaz. Atıldığı alandaki askerleri hızlandırmak için kullanılabilir.
Hava ve kara askerlerinde kullanılabilir.

acele-buyu

Kara Büyü Fabrikası Üretim Maliyetleri:

kara-buyu-maliyet

Resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük olarak görebilirsiniz.

7 thoughts on “Clash Of Clans Kara Büyü Fabrikası

 1. Yanıtla Onur EREN Tem 14,2016 07:36

  Kara büyü fabrikasını 2. Seviye yapmak için kaç iksir lazım beyler

 2. Yanıtla aykut Mar 6,2016 07:09

  kardeş bu kara buylerin ayrı depolama yeri mi var yoksa normal buyu fabrikasındaki kapasitye göre mi alınıyo

 3. Yanıtla Samet Eki 17,2015 20:35

  Kara büyü hilesi varmı hocam

  • Yanıtla Osman Eki 18,2015 13:43

   Kara büyü hilesi yok. Tavsiyem, deprem büyüsünü yükseltin. Özellikle klan savaşlarında toplu duvar yıkımlarında oldukça başarılı!

 4. Yanıtla haldun Eyl 13,2015 14:11

  Bence en iyisi zehir büyüsü

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

  

Yeni